מוצרי SONAX למערכות שטיפה

בתור איש מקצוע בשטיפת מכוניות, הגעתם למקום הנכון - בין אם אתם מפעילי שירותי שטיפת רכבים בפורטל, שטיפת מכוניות במנהרות או שטיפת מכוניות בשירות עצמי. עם סדרת שטיפת המכוניות שלנו, אנו מציעים הרבה יותר מציוד. פרסם את מוצרי הפרימיום SONAX בתחנה שלך ותשכנע את הלקוחות מהמגע הראשון ועד לתוצאה המושלמת.

דגשים במוצר

יעיל יותר

לוקח איטום צבע לרמה חדשה

Symbiotik

שטיפת המכונית שלך מסריחה? יש לנו את הפתרון!

הקונספט הפרסומי למוצרי פרימיום

תפיסת השיווק המקצועית מעבירה את התדמית החיובית של המותג שלנו ללקוחות שטיפת המכוניות ומאותתת על איכות השירות הגבוהה. עזרי המכירה התמציתיים מבטיחים תפיסה חזקה של הלקוח ומסייעים לשדר את אופי הפרימיום של המוצרים. דבר עם שירות השטח שלנו. במרכז השיווק יש לנו מספר רב של תבניות נתונים מוכנות ליישום בנפרד.

מגוון השירותים שלנו למפעילי שטיפת מכוניות

המומחים שלנו יספקו לך ייעוץ מקיף באתר לגבי בחירת מוצר, הגדרות מערכת ועיצוב תוכנית. אנו קובעים את איכות המים ומייעלים את תוצאת הכביסה שלך.

עם המוצרים המותאמים באופן אישי וייעוץ מקיף באתר, אתה חוסך צריכת כימיקלים מיותרת ויכול גם לייעל את עלויות המים והאנרגיה.

SONAX מציעה לך מגוון חנויות מוכן ליצירת מכירות נוספות עם פריטי טיפול לרכב לאחר הכביסה. את הקונספטים התפורים ניתן למצוא במרכז המותגים.

Heben Sie Ihren Standort von der Masse ab und steigern Sie die Attraktivität für potentielle Kunden durch die Bewerbung der SONAX Premiumwäsche. Wir unterstützen Sie mit attraktiven und impulsstarken Vermarktungskonzepten.

תקדם את עסק שטיפת המכוניות שלך עם הצעות מיוחדות ואטרקטיביות

מסעות מכירות עם מוצרי SONAX כתוספת הן עבורך כמפעילי שטיפת רכב והן עבור הלקוחות הפוטנציאליים שלך באתר. לפריטי הטיפול הפופולריים לרכב בגודל הקמפיין יש השפעה חיובית על נאמנות הלקוחות ועל המכירות של שטיפת המכוניות הפרימיום שלך. אם אתה מעוניין, אנא צור קשר עם היועצים שלנו. אנו מצפים לשאלתך.

זה מה שהלקוחות שלנו אומרים

SONAX, שותפינו לתחנות הדלק ואנחנו חולקים תשוקה גדולה לעסק המשותף שלנו, לסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ולמידת האוריינטציה הגבוהה של הלקוח. שני יתרונות מרכזיים בעבודה עם SONAX הם רמת המודעות הגבוהה למותג ומגוון המוצרים הנכון. תחנות הדלק של הצוות שלנו נתפסות על ידי לקוחותינו כמותג העומד על האיכות והיכולת הגבוהה ביותר, כמו גם על אוריינטציה עתידית וקיימות. אנחנו גם רוצים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים הללו בתחום שטיפת המכוניות. הלקוחות שלנו נהנים מחווית כביסה נהדרת ותוצאה מושלמת.


Arnd Luther - ראש צוות ניהול קטגוריות energie GmbH & Co. KG

SONAX הוא שותף עסקי אמין מאוד שתמיד זמין לפתרונות פרגמטיים ומגיב בצורה גמישה. הודות לחומרי הכביסה האיכותיים והבעלי ביצועים גבוהים, לקוחותינו נהנים מתוצאות כביסה מעולות שתענוג להשתמש בהן. מוצרי SONAX עומדים גם בסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינת תאימות סביבתית ותכונות שימור אופטימליות. על ידי שימוש ב-SONAX MOLECULAR, אנו יכולים להציע ללקוחותינו שירות פרימיום נוסף לכביסה. רבים מלקוחותינו נשבעים במותג SONAX בכל הנוגע לניקוי פנים הרכב או טיפול מקדים של החישוקים. המוצרים מרשימים באיכות יוצאת דופן ובביצועי הניקוי המושלמים.


Björn Groth - שטיפת מכוניות לניהול קטגוריות Deutsche Tamoil GmbH

הקו הישיר שלך לשירות השטח שלנו

המוצרים החדשניים שלנו בתחום שטיפת המכוניות עומדים על תאימות סביבתית, מינון קל וביצועי ניקוי מקסימליים. גם אתה יכול ליהנות מהידע שלנו ולתת למומחים שלנו לייעץ לך. שכנע את עצמך וצור קשר עם נציג המכירות שלך. אנו מצפים לשאלתך!


פטריק גינסטר - מנהל מכירות תחנות דלק/קארוואש

  הורדות

  תוכנית שטיפת מכוניות

  כל המוצרים והשירותים הקשורים למערכות שטיפה מסוכמים.

  הורד קובץ

  תוכנית שטיפת מכוניות

  לסיכום כל המוצרים והשירותים הקשורים לשטיפת מכוניות.

  הורד קובץ

  קטלוג מוצרים אזור כביסה בשירות עצמי

  כל המוצרים לאזור הכביסה בשירות עצמי במבט אחד.

  הורד קובץ

  לוח זמנים לניקיון

  הוראות טיפול לפורטלי שטיפה ומפרצי שטיפה.

  הורד קובץ

  מלאו את פרטיכם והירשמו לדיוור שלנו!