לאנשי תחזוקה נלהבים

במשך יותר מ-70 שנה אנו ב-SONAX מפתחים ללא הרף מוצרים בעלי ביצועים גבוהים עם תאימות מרבית לחומרים מתוצרת גרמניה. זה מוכח באופן קבוע על ידי הצלחות מבחנים ופרסים ממוסדות עצמאיים. החל ממכוניות, הידע שלנו משתרע כעת על המשטחים המורכבים ביותר מכל הסוגים. זה הופך אותנו לשותף אידיאלי ולפותר בעיות מוכשר לעסקים תעשייתיים, מסחר וחקלאי בכל הנוגע לניקוי, תחזוקה וטיפול במערכות, מכונות , רכבים, ציוד, משטחי עבודה, רצפות ועוד ועוד.

מגוון השירותים של SONAX לתעשייה, מסחר וחקלאות

מוצרים שולטים בדרישות הקשות ביותר
כיומנו עבורכם את המגוון שלנו לדרישות הקשות ביותר כמו לכלוך קיצוני, חום או חיי שירות ארוכים. בין אם חומרי ניקוי חקלאיים או תעשייתיים, חומרי סיכה למסחר או מסירי חלודה לטכנולוגיה ימית - כאן תמצאו עוזרים יעילים למגוון רחב של יישומים. בדיקות איכות מקיפות לאורך תהליך הערך המוסף חיוניות עבורנו. ההתמקדות באיכות הגבוהה ביותר היא חלק מהדימוי העצמי של העובדים שלנו. הם נתמכים על ידי בטיחות המוצר שלנו ומרכז הבדיקות המתקדם שלנו.

תקנים סביבתיים הולכים יד ביד עם תהליכים מחושבים היטב
בפיתוח מוצרים אנו מייחסים חשיבות רבה לידידותיות סביבתית והגנה על בריאות. אנו גאים במיוחד בעובדה שאנו בעלי אישור EN ISO 14001 לניהול הסביבה שלנו. המוצרים שלנו עומדים בכל הנחיות האיחוד האירופי, תקנים אוסטריים ותקנות איכות הסביבה המחמירות ביותר. המינון הפשוט של המוצרים שלנו וכמויות היישום הקטנות הנדרשות מגנים על הסביבה. כחלק מניתוחי תהליכים, אנו גם בוחנים מקרוב את התהליכים שלכם, מזהים פתרונות חדשים ומייעלים את עלויות התפעול שלכם.

שירות וייעוץ מקצועי ממומחי SONAX שלך
השתמשו בידע של העובדים שלנו במשרד ובשטח. בין אם יעוץ מוצר, הדרכה באתר או תמיכה באתגרים מיוחדים: אנו עוזרים במהירות, במיומנות ובאמינות. התמיכה הדיגיטלית שלנו תעזור לך לענות על שאלות בכל זמן ובכל מקום. השתמש במגוון הרחב של סרטי יישום ובהנחיות שימושיות לניקוי.

קידום ושיווק
אנו תומכים בך כשותף סחר בקמפיינים רב-ערוציים ובקמפיינים POS משמעותיים ויעילים לקידום מכירות. כמובן, אתה גם נהנה מהחסות האיכותית שלנו ומשגרירי המותג המסורים שלנו. משפיעניות כמו תרזה קסטנינג ואלינה זאכר מבטיחות עלייה מתמשכת במודעות ועוזרות לך לפנות לקבוצות יעד חדשות.

פותרי הבעיות שלנו למגוון רחב של יישומים

עם סדרת PROFESSIONAL פותחו מוצרים על ידי אנשי מקצוע למקצוענים. בנוסף לפתרונות הבעיות הנרחבים שלנו לתחזוקה וטיפול, אנו מציעים שירותים מקיפים למשתמשים בתעשייה, במסחר ובחקלאות. שכנע את עצמך וצור קשר עם נציג המכירות שלך. אנו מצפים לשאלתך!


יורג דיטריך - מנהל מכירות תעשייה, מסחר וחקלאות

  מרכז שיווק

  במרכז השיווק שלנו יש לך גישה 24/7 לנתוני המוצרים הנוכחיים שלנו:

  • תמונות מוצר וטקסטים תיאוריים
  • פרסי מוצר
  • סרטונים ותמונות אפליקציות
  • אזהרות חובה על פי חוק כגון דפי מידע בטיחות, תיוג GHS, פיקטוגרמות GHS וכו'.
  • אביזרים, גדלים נוספים ומוצרים נלווים

  מלאו את פרטיכם והירשמו לדיוור שלנו!